‎בסטודיו מתקיימים שיעורים פרטיים בתוכנות אדובי – לימודי פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין, התפורים בדיוק לפי צרכי התלמיד/ה. בשיעורים אלו תוכלו את כל הבסיס להתקדם איתו בתוך זמן קצר, והרבה טיפים מנסיוני הרב בעיצוב לדפוס ולאינטרנט. ‎

למי זה מתאים? למבקשים לרכוש מקצוע תוך זמן קצר, לסטודנטים לעיצוב שרוצים לבסס את הידע שלהם וצריכים עזרה בעבודות גמר, וכן לילדים ולמבוגרים שמבקשים להרחיב את אפשרויות הביטוי הוויזואלי.

שיעורים באינדיזיין

האינדיזיין – אחותן המורכבת של פוטושופ ואילוסטרייטור – היא תוכנה שהשימוש העיקרי שלה עימוד ספרים, קטלוגים וחוברות, כלומר: מסמכים מרובי עמודים.
תוכנה זו מנקזת אליה את כל מה שעשינו בשתי התוכנות האחרות – איורים, צילומים ואלמנטים גרפיים, לצד הטקסטים שמוקלדים ישירות אל המסמך או מיובאים בקובצי וורד ואקסל.
זוהי תוכנה בעלת יכולות עצומות בעבודה עם דפי אב, טבלאות, סגנונות פסקה וטקסט ועוד, וכן מספור, יצירת תוכן עניינים אוטומטי ואפשרויות שונות של סגירה לדפוס.


שיעורים באילוסטרייטור

תוכנת אדובי אילוסטרייטור בשונה מתוכנת פוטושופ, היא תוכנה וקטורית, כלומר עושה שימוש בווקטורים (נוסחאות מתמטיות) ולא במפת סיביות (פיקסלים) כדי לייצג את הקטע עצמו, מה שמאפשר להגדיל ולהקטין את האלמנטים המצוירים בלי לפגוע באיכות, וכן לייצא קבצים שמשקלם נמוך.
זוהי התוכנה האולטימטיבית למאיירים ולמעצבים, נוחה מאוד לשימוש ובעלת יכולות מופלאות, אך נדרשים זמן וסבלנות כדי להכיר וללמוד את היכולות הללו.

שיעורים בפוטושופ

תוכנת אדובי פוטושופ  נועדה בראש ובראשונה לעיבודי תמונות – צילומים דיגיטליים, סריקות וכד'.
זוהי התוכנה הנפוצה והחשובה ביותר שצלמים משתמשים בה, לתיקוני צבע ותאורה, ריטוש, חיתוך, מניפולציות שונות ועוד. בשיעורים נלמד את הכלים הבסיסיים של התוכנה, וכן איך אפשר לתקן ליקויים בצילום (הארת אזורים חשוכים, קונטרסט נכון וכו'). נלמד איך לייצא תמונה לאינטרנט ואיך לשמור אותה לדפוס ועוד.

רוצה ללמוד עיצוב גרפי? צריכ/ה חיזוקים בפוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין?

הגעת למקום הנכון. התקשר/י לטלפון: 050-7321740 או השאר/י כאן פרטים ואצור איתך קשר בהקדם.