תעודה - שיווק דיגיטלי
קורס בקידום ממומן ואורגני בפייסבוק - ורד נבון

רקע

השלמתי תואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת תל אביב, לימודי צילום במרכז הבינלאומי לצילום בניו יורק, ולימודי עיצוב גרפי בתל אביב. למעשה מעולם לא הפסקתי ללמוד. בתחומי התקשורת החזותית שבהם אני עובדת ויוצרת, המהפכה עדיין לא הושלמה. השינויים כל כך מהירים, המציאות משתנה ללא הרף, ומחייבת רכישת ידע וכלים חדשים וגם שינוי תפיסה.

ידע מבוסס נסיון

התמזל מזלי והתחלתי את דרכי כמעצבת גרפית בדיוק כשהאינטרנט הגיע לישראל, במרכז למחקר ופיתוח של אורט. שם עסקתי בעיקר בעיצוב חומרי למידה ממוחשבים וקורסים מקוונים. בהמשך עיצבתי גם למוסדות אקדמיים כמו: בית ברל, אוניברסיטת תל אביב, מכללת אחווה, מכון מופת, ומכללת קיי בנגב, וכן למשרד החקלאות, המועצה לישראל יפה, מוזיאון גוטמן, עמותות וארגונים חברתיים ועוד.

השירותים שאני מציעה

כיום תחום העיסוק המרכזי שלי הוא עיצוב עבור אמנים ועסקים קטנים או בראשית דרכם.
בתוך אין סוף האפשרויות של קידום ושיווק דיגיטליים, קשה מאוד להחליט איפה לשים את התקציב המוגבל. הנסיון הרב שצברתי לאורך השנים, מאפשר לי לייעץ ללקוחות על מה כדאי ללכת, וכן לתכנן ממש בתחילת העבודה, איך לעצב כך שהאתר יקודם בצורה אורגנית. מטרת העיצוב לשרת את מיתוג העסק, הייחוד והבידול שלו בין האחרים, להיראות טוב בכל פלטפורמה ובמיוחד במכשירים ניידים.

להיות One of a kind, ולא: Same as others.

כיצירה אישית אני עוסקת בצילום מתעד במשך שנים רבות. מדי פעם התחומים מצטלבים – כאשר מבקשים ממני תצלומים לפרויקט תיעוד כלשהו או לעטיפת ספר וגם את עיצוב / עימוד הספר, חלק מהצילומים נרכשו עבור ספרי תיעוד בישראל, מגזינים וכתבי עת בחו"ל, או נמכרו ללקוחות פרטיים.